Nejedná se o kuchařku ale o román, i když popisů jídla je v ní dost. K dostání je ve všech dobrých knihkupectví a budu ráda, pokud si uděláe čas a příjdete na křest knihy. Koná se v úterý 20. února 2018, v Praze v salonku kavárny Smetana Q, Smetanovo nábřeží 4 (téměř u Národního divadla, za rohem od Slávie) od 17.30 hodin. Budu tam osobně a knížku mi pokřtí Táňa le Moigne, úžasná to žena a ředitelka Google ČR a SR. Na místě bude možné si i knížku za zvýhodněnou cenu koupit. A samozřejmě i podepsat!

Život mi vnáší do života neřád. Naprosto nepředvídaný a divoký. A já jsem se jím rozhodla nechat unášet. Jsem zvědavý pozorovatel a k tomu mě baví psát. Mé knížky jsou inspirované tím, co jsem zažila a mají pro mnohé neobvyklou nálož upřímnosti, neboť sdílím i témata, která by měla být tabu. Nejedná se však o biografii, neboť mě baví používat i fantazii. Uvěříte-li v knížce všemu, bude mi ctí, že jsem vás dokázala příběhem unést.

O čem knížka je? O Nelině dobrodružstvích, které zažívá tentokrát na cestách do Norska a Anglie. Nechybí nadhled, muži nebo jídlo. Tomu je nablízku v roli servírky, kterou se na cestách živí. Pro někoho, kdo je zvyklý dělat si věci po svém a trpí perfekcionismem, je to trochu vražedná kombinace, a tak není nouze o zážitky. Důležité je, neztrácet i při svízelných situacích humor a chuť k jídlu. Jedná se samostatný příběh, ale zároveň i o volné pokračování předchozího románu Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.

Pro koho knížka je? Pro toho, koho baví žít. Taky cestovat, ochutnávat, milovat nebo odmlouvat. Řekla bych spíš pro ženy, ale jak jsem zjistila i muže může bavit číst řádky z pohledu ženy. Věk nerozhoduje, od puberťaček po seniorky, každá se v tom může najít.