Dva roky života v Londýně v kombinaci s mou zvědavostí, reportérským duchem a foťákem neustále blomcajícím na krku způsobily přemíru nahromaděného materiálu. Občas sice publikuju své postřehy v časopisech, ale nemusela jsem přemýšlet dlouho, jak s oním materiálem naložit. Myslím, že nastal čas na novou knihu. Na knihu s názvem Londýn prostě žeru, tedy další zcestopis plný tipů, postřehů, zajímavostí o legendární metropoli a hlavně fotek.

Budou se tu pestře proplétat kapitoly o jídle s kapitolami o životě v Londýně. A že je o čem psát! Čekejte všechno jen ne nudného průvodce. Nebudu vás tahat po památkách, ukážu vám to, co objevuju, když se po něm toulám. Samozřejmě s foťákem na krku. Kapitoly s tipy, kam a proč zajít do té či oné hospody, baru, kavárny, restaurace či stánku prokládám kapitolami o životě v Londýně. Chybět nebude povídání o kloboucích, historii gentlemanských klubů, řece Temži, parcích, lidech nebo ikonických telefonních budkách. Jsem zvědavá, dávám se do řeči s náhodnými lidmi, proto se tu často dozvídám zajímavosti. To, co mně trvalo objevit dva roky, vám naservíruju do knížky, kterou můžete zhltnout za podstatně kratší dobu.

Aby mohla knížka vzniknout a byla stejně tak krásná a vypiplaná jako ty předchozí, rozhodla jsem vybrat na ni finance přes platformu hithit.cz, na které je projekt ode dneška prezentovaný. Máme tedy 29 dní na to, aby se rozhodlo, zda knížka spatří světlo světa. Zda se chcete inspirovat mými postřehy, které tu sbírám, a o které se chci podělit.  A co se stane, pokud se peníze nepodaří vybrat? Vybrané prostředky se samozřejmě vrací a jede se dál.

Prezentaci projektu, kde se přesně dozvíte, co chystám, jak to bude vypadat, jak je možné přispět a samozřejmě co za to, najdete na tomto odkazu. Děkuju vám předem za podporu i sdílení mezi vašimi známými, neboť propagace bude pro projekt velmi potřebná.